m s my mo ms
version_button
| rejestracja | przypomnienie hasła en pl
login: hasło:

zdjęcia w galerii (50):

 
Ogólny widok na miasto z tarasu jednego z hoteli. Z hotelu na plaże kursują bezpłatne busy. W oddali góry Synaju. Pierwsze wrażenie jakby to były góry usypane z terenu wydartego pustyni, na którym właśnie powstało Szarm el-Szejk. Budowy, hotele, piaski. Na tę górę prowadziła ścieżka, chyba do motocrossu. Niektóre powstają w bardzo małej odległości od drugiego. Nie dość że popsują widok, to jeszcze ludzie będą zaglądać innym w ...
Tą drogą wjeżdżał nawet duży autokar. Taki las agregatów znajduje się przeważnie na każdym dachu hotelu. Z dołu tego nie widać. Budynki są niskie, przeważnie jednopiętrowe. W pokojach wyżywają się panowie od sprzątania.
Wieczorami nie można się nudzić. Animacje w różnych postaciach serwują co wieczór. Pokazując różne figury, kręcił tak min. 20 min. a później wszedł z tym rozwiniętym kapeluszem między stoliki i pozwolił sobie robić zdjęcia. A to już inna sztuka... Można było zobaczyć również kilka urodziwych egipskich kobiet. W ciągu dnia - żadnej, nigdzie.
Zostało jeszcze trochę miejsca do zabudowy. Z drugiej strony naszego hotelu było widać już blisko koniec budowy. Na jednym z tarasów. Konstrukcja jeszcze chyba do wykończenia. W niektórych przypadkach akcentowano narodowość mieszkańców. Nie było to dokładne odwzorowanie. Zwłaszcza co do ilości turystów flagi nie miały pokrycia. Wedlug mnie zależało to też od właściciela obiektu.
Przyjemny początek drogi do miasta. Po drodze taki widok może zepsuć wrażenia. Będzie tutaj jeszcze ładnie. Zwłaszcza, że ten widok na zatokę pozostanie. Poniżej zejście do Naama Bay głównej ulicy Szarm el-Szejk. Wszędzie sadzi się (przenosi?) palmy.
Będą na pewno wkrótce ozdobą. Znane z innych galerii b. wysokie krawężniki. 
Bezruch w mieście do wieczora. Tutaj w godzinach dopołudniowych. Przed niektórymi obiektami aż miło się zatrzymać. Ten wspinający się żółw to oświetlenie.
Ta ulica całkiem inaczej wygląda w godzinach wieczornych. Wszystko oświetlone, powystawiane na zewnątrz, tylko kupować. Niektórzy nie chowają swoich cudeniek. Ziarenka piasku w różnych kolorach układają pojedynczo, tworząc wzory charakterystyczne dla pustyni, czy Egiptu. Elementy niedokończonych schodów w ogóle nie współgrają z otoczeniem. Stąd też będzie ładny widok. Niektóre hotele mają po kilka basenów.
Do południa każdemu coś proponują. Tutaj - wodny aerobik. Tutaj - koniec rozgrywki z rzucaniem balonów z wodą. A co jakiś czas - 20 do 30 min. - następna partia turystów. Widok z okien stołówki. Karmią bardzo dobrze. Sceneria umila posiłek. W otoczeniu hotelowym również sprzedają różne swoje zioła.
Wita czystość i czuć gościnność. Ale z flagami była plama. Obiecali, że naszą wywieszą za rok.

najbliższe galerie:

 
Egipt - Synaj Południowy
1pix użytkownik ignac74 odległość 1 km 1pix
Naama Bay
1pix użytkownik gpiotrek1 odległość 1 km 1pix
Sharm El Sheikh o poranku...
1pix użytkownik amaranth odległość 1 km 1pix
day off
1pix użytkownik droplet odległość 5 km 1pix
Sharm El Sheikh i okolice
1pix użytkownik famelia odległość 5 km 1pix
Egipskie kurorty - Sharm el Sheikh
1pix użytkownik marucha odległość 6 km 1pix

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności, przyłącz się!